מקררי תצוגה

מקרר תצוגה - "דגם צביקי"
מקרר וטרינה תצוגה בהתאמה אישית  דגם "צביקי". בתמונה: במלון מריוט הרצליה.​

בוצ'ר שופ
מקרר תצוגה בהתאמה אישית

מקרר תצוגה בהזמנה אישית

קירור פלדמן עוסקת זה למעלה מ-45 שנים בבנייה ובייצור מתקני קירור, מקררים לתעשייה, מקררי תצוגה וכן מקררי ויטרינות לתצוגת מזון.

 

איזה סוג מקרר תצוגה תרצו?

בעבר, הסתפקו בעלי העסקים במקררים סטנדרטיים להצגת סחורה. אולם בשנים האחרונות החלו בעלי העסקים לשים דגש רב על תצוגת המזון במקררי ויטרינות מעוצבים, התורמים רבות למראה המזון עצמו ולרצון הלקוח לרכוש אותם.

 

מקרר תצוגה שמתאים לכם במיוחד

פרט להקפדה על העיצוב, התבררה בשנים האחרונות חשיבות הדיוק בטמפרטורה ובלחות שצריכות להיות בוויטרינות התצוגה, על מנת לשמור על איכותו הגבוהה של המזון המוצג בהן.  מעבר לעלייה שנרשמת כל שנה בשימוש בוויטרינות, גדלה גם התחרות בין החברות השונות בעולם הקירור בנושא עיצוב המקרר המקורי, המרשים והיפה ביותר.

תוכלו לקרוא עוד אודות בדף ויטרינות תצוגה

 

מקרר תצוגה חדיש עם בקרת אקלים מתקדמת לחסכון באנרגיה

מעבר לייצור מתקני תצוגה מרשימים ביופיים, חברת קירור פלדמן מלווה את הלקוח ומביאה מניסיונה על מנת לסייע ללקוח להתאים מקרר ויטרינה למיקום, לתחום ולתקציב שברשותו.

 

מקרר תצוגה לטמפרטורת הגשה מושלמת

מקררי תצוגה דלפקיים עבור עוגות לקונדיטוריות ובתי מאפה, מקררי ויטרינות תצוגה למזון במעדניות ומזנונים של מרכולים וסופרים, מקרר תצוגה מדגם ארון עומד לחדרי אוכל במלונות ובתי הארחה, מקררי הפשרה איטית ומבוקרת למסעדות (בהתאמה אישית), מקררים עם שוק פריזר - הקפאה מהירה מקררים למעבדות (מדגם צ'כאנובר), חדרי קירור ומקררים בעלי טמפרטורה מדויקת לענף התרופות.

מקררים תעשייתיים | חדרי קירור | ציוד קירור למסעדות ומטבחים

מקררים תעשייתיים | חדרי קירור | ציוד קירור למסעדות ומטבחים

קירור פלדמן משנת 1959