מהו שיווק איכותי של חדרי קירור


בלא מעט ארגונים בישראל אנו רואים כיצד קיימים חדרים ייעודיים למטרות שונות. כמו בעולם הגדול גם כאן אנו יכולים למצוא מפעלים בסדרי גודל שונים, חנויות ענקיות של רשתות מזון, אטליזים בערים שונות, מעדניות למוצרי חלב וסלטים, ואף בתי מטבחיים שמציגים צורך חשוב ביותר לחדר ייעודי שמאפשר קירור בהתאם.

מדובר על חדר חשוב מאוד שיכול לאפשר לארגון לעמוד בדרישות של משרד הבריאות ולבצע את פעולת הקירור בהתאם לטמפרטורות הנדרשות. מאחר ומדובר ביכולות קירור ייעודיות ובחדר שאמור לשרת את הארגון בו הוא מוקם לזמן רב, חשוב להבין עד כמה יש לשווק את החדרים האלו בצורה איכותית ומקצועית.

התאמות במגוון ההיבטים של מוצר גדול ומורכב
בין אם מדובר על בית מלון שבמטבח הגדול שלו יש להתקין חדר קירור ובין אם מדובר על חדרי קירור במקומות אחרים, חשוב מאוד להתמקד בנושא התכנון של המקום. תכנון מקצועי ידגיש עד כמה ניתן להקים חדר בהתאם לצרכים, לגודל, לדרישות ולהעדפות של הארגון שמזמין אותו.

חברת ארקור מציגה יכולות גבוהות של תכנון חדרי קירור כשהיא מבינה היטב את צרכיו של כל לקוח ואת הנתונים בשטח לקראת כל פרויקט. כך, לא רק המכירה מתבצעת תוך שימת דגש על התאמת מוצר שלא יביא להוצאה כספית גדולה בצורה מיותרת, אלא גם הבנייה וההתקנה של מערכות החדר מבוצעות בשלמות.

ליווי מקצועי בכל פרויקט
בל נשכח כי גם בעלים של ארגון מסוים או מנהל בארגון אחר, אינם מומחים בנושא קירור. זאת גם אם הם מבינים היטב את המרכיבים השונים של הארגון שלהם ויודעים לנהלו על כל רבדיו השונים. לגבי חדרי קירור, הרי שניתן להבין עד כמה יש ללוות את הלקוח שאינו בקיא בתחום זה וחייב שירות אחראי ואישי.

החל מפנייה למי שמתמחה בחדרים כאלו, דרך קבלת כל הנתונים הטכניים שקשורים להתקנת חדר קירור בכל ארגון ומבנה, ועד אחריות ושירות לשביעות רצונו של הלקוח, ארקור מציגים ליווי ויחס אישיים כדי שבתוך פרק זמן סביר בהחלט יוכלו בארגון ליהנות מחדר קירור שעושה את העבודה ועומד בכל הדרישות לדף הבית: לחץ כאן

שלח

שם:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

אי מייל:

This field is required.

צור קשר

להזמנות:

03-5584564